Szkoła 70 - Szkoła Siedemdziesięciu - KWIECIEŃ 2022

500,00 PLN
zakończona

Opis wydarzenia
School of the 70 - Szkoła Siedemdziesięciu - to wizja zrodzona w sercu kilku osób, w szczególności odnosząca się do dwóch wydarzeń:
- Obozów Uczniostwa, organizowanych od 2002 roku przez misjonarza Ricka Watkinsa, w zabytkowym pałacyku ELIM we Lwówku Śląskim - charakteryzujących się ograniczoną liczbą miejsc, szczegółową weryfikacją uczestników, trwającą sześć tygodni dyscypliną duchową i fizyczną (skromne posiłki, codzienny sport i gimnastyka, dokładnie zaplanowany czas). Od kilkunastu lat obozy te przekształciły się w krótsze i skierowane bardziej do młodych osób Warsztaty BeFree.
- historii wysłania przez Jezusa 70 Jego uczniów do posługiwania w Izraelu, opowiedzianej przez Łukasza w 10 rozdziale jego Ewangelii:

A potem Pan wyznaczył jeszcze innych siedemdziesięciu i rozesłał ich po dwóch przed sobą do każdego miasta i miejsca, do którego sam miał przyjść. I mówił im: Żniwo wprawdzie wielkie, ale robotników mało. Proście więc Pana żniwa, aby wysłał robotników na swoje żniwo. Idźcie! Oto posyłam was jak baranki między wilki. Nie noście ze sobą sakiewki ani torby, ani obuwia. Nikogo też w drodze nie pozdrawiajcie. A gdy wejdziecie do jakiegoś domu, najpierw mówcie: Pokój temu domowi. Jeśli tam będzie syn pokoju, wasz pokój spocznie na nim, a jeśli nie – wróci do was. W tym domu zostańcie, jedząc i pijąc, co mają. Godny jest bowiem robotnik swojej zapłaty. Nie przenoście się z domu do domu. A gdy wejdziecie do jakiegoś miasta i przyjmą was, jedzcie, co przed wami położą; I uzdrawiajcie chorych, którzy w nim są, i mówcie im: Przybliżyło się do was królestwo Boże. A jeśli wejdziecie do jakiegoś miasta, a nie przyjmą was, wyjdźcie na jego ulice i mówcie: Nawet pył z waszego miasta, który przylgnął do nas, strząsamy na was. Jednak wiedzcie, że przybliżyło się do was królestwo Boże. (Łk 10,1-11)

Wizją School of the 70 jest PRZYŚPIESZENIE WYJŚCIA ROBOTNIKÓW NA JEGO ŻNIWO - przygotowanie, wyposażenie, przetestowanie i wysłanie tych, którzy są gotowi oddać swoje życie, by widzieć, jak Boże Królestwo nadchodzi.

Założenia School of the 70:

• Skoła przeznaczona jest dla osób pełnoletnich. Niemożliwy jest pobyt z dziećmi.
  • Warunkiem uczestnictwa w szkole jest zgłoszenie się online oraz wypełnienie dołączonych do procesu rejestracyjnego dokumentów: zgłoszeniowych oraz rekomendacji pastora/lidera. Zgłoszenia są rozpatrywane przez organizatorów szkoły i na ich podstawie, z modlitwą, podejmowana jest decyzja o przyjęciu osoby na szkołę lub nie.
  • Po akceptacji, uczestnik jest zobowiązany uiścić zadatek w wysokości 500 zł na poczet uczestnictwa w szkole.
  • Koszt szkoły to 1.500 zł. Pozostałość opłaty po wniesieniu zadatku, należy uiścić przelewem przed rozpoczęciem szkoły lub gotówką w dniu przyjazdu na szkołę.
  • Rezygnacja z uczestnictwa w szkole jest mozliwa zgodnie z regulaminem, zawartym na naszej stronie. Prosimy o zapoznanie się z nim.
  • Uczestnicy szkoły są zobowiązani uczestniczyć we wszystkich zajęciach szkoły, w tym w wykładach, warsztatach, sesjach indywidualnych, modlitwie, uwielbieniu, służbie i innych.
  • Plan dnia jest intensywny, układany przez organizatorów i ma na celu wzmacnianie życia duchowego oraz dyscypliny życia codziennego uczestników. Uczestnicy zobowiązują się do uczestniczenia i poddawania się liderom we wszystkich aspektach związanych z ich uczestnictwem w szkole.
  • Plan obejmuje intensywne wykłady, warsztaty, sesje indywidualne, modlitwę i inne elementy, mające na celu kształtowanie charakteru, rozbudzanie pasji i wyposażanie w potrzebne narzędzia ROBOTNIKÓW - ŻNIWIARZY.

Podczas szkoły usługiwać będą:
 Nancy McCready, John Daigle, Reinhard Stadlbauer i inni.

Każdy uczestnik ma obowiązek: przejścia procesu rejestracyjnego do szkoły, wpłaty bezzwrotnego zadatku potwierdzającego rejestrację oraz pełnej końcowej opłaty za uczestnictwo w szkole. Wysokość opłaty za szkołę wynosi w sumie 1.500 zł i pokrywa wszystkie koszty związane z uczestnictwem w szkole: zakwaterowanie, wyżywienie, materiały dydaktyczne.

Terminy obowiązujące:

a) Podczas rejestracji online NIE jest pobierana żadna opłata.

b) Po otrzymaniu kompletu dokumentów (skany drogą mailową, oryginały drogą pocztową), Organizator w ciągu maksymalnie 10 dni podejmuje decyzję o zakwalifikowaniu się osoby aplikującej do uczestnictwa w szkole. Decyzja ta dostarczona jest drogą mailową. Po otrzymaniu decyzji, osoba przyjęta do szkoły jest zobowiązana wpłacić w ciągu 7 dni bezzwrotny zadatek w wysokości określonej w mailu potwierdzającym rejestrację.

c) Pozostałą część należności za szkołę można uiścić od razu przelewem, lub gotówką w dniu przyjazdu na szkołę.

d) Nieuiszczenie całości opłaty w wymaganym terminie skutkuje anulowaniem zgłoszenia.

e) Rezygnacja z udziału w szkole na 7 dni przed jej rozpoczęciem, lub później, skutkuje wymaganiem 100% należności za szkołę, nawet jeśli nie została jeszcze opłacona. W takiej sytuacji należy dokonać przelewu na konto Organizatora należnej kwoty. Więcej informacji w regulaminie.

Całość regulaminu dostępna jest tutaj: https://cutt.ly/regulaminS70
Formularze rejestracyjne można pobrać tutaj: https://cutt.ly/formularzeS70
Termin i miejsce
Rozpoczęcie:
08.04.2022 15:00
Zakończenie:
17.04.2022 18:00

Chrześcijański Ośrodek Elim
Pałacowa 4, 59-600 Lwówek Śląski

Pokaż na mapie

Strona rejestracji:

Centrum Chrześcijańskie w Legnicy